Perspekti - Ēmimi dhe specifikat e modelit tė ri tė BMW X1.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Ēmimi dhe specifikat e modelit tė ri tė BMW X1.

Modeli me rrotat e para aktive i BMW X1 do tė jetė mė i shtrenjtė se paraardhėsit e tij me rrotat e pasme aktive, por do tė jetė mė praktik dhe mė shumė i pajisur.

Modeli ri i BMW X1
Modeli ri i BMW X1
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 27/10/2015 13:39

Versioni standard i kėtij modeli vjen me drita LED, rrota 18 inē, bagazhin qė hapet me rrymė, pakoja me dizajn xLine, kamerė prapa, sistemi gjysmė automatik pėr parkim prapa, GPS me informata trafiku nė kohė reale, Intelligent Emergency Call dhe Teleservices, ConnectedDrive Lifestyle, dhe Driving Assistant.

Versioni mė i lartė i kėtij modeli ėshtė xDrive25i i cili ka rrota 19 inē, timonin sportiv, Sistemin e Komforit (Comfort Access System), GPS Plus, projektimi i tabelės sė instrumenteve nė xhamin e pėrparmė, interier nga lėkura dhe ulėset e para elektrike dhe me ngrohje. Nė vazhdim gjeni ēmimet dhe specifikat teknike:

Ēmimet pėr BMW X1:

sDrive18d 49,500 USD

sDrive20i 51,600 USD

xDrive20d 56,500 USD

xDrive25i 59,900 USD

Specifikat pėr BMW X1:

Modelet sDrive18d, sDrive20i dhe xDrive20d:

Ndėrrues automatik me 8 shpejtėsi (tė gjithė pėrveē 18d i cili ka sistem me susta prapa timonit)

Rrota 18 inē

Kamerė prapa

Driving Assistant

Parking Assistant

xLine styling package

GPS

Intelligent Emergency Call dhe Teleservices

ConnectedDrive Lifestyle

Bagazh elektrik

Ndenjėset prapa me mundėsi rregullimi

Drita LED

xDrive25i (ka tė gjitha opsionet e sDrive18d, sDrive20i dhe xDrive20d dhe i shtohen kėto):

Rrota 19 inē

Comfort Access

Ndenjėset e pėrparme elektrike dhe me ngrohje

GPS Plus

Projektimi i tabelės sė instrumenteve nė xhamin e pėrparmė

Veshje me lėkurė

Timon sportiv

BMW X1, modeli i ri, pamje anėsore

BMW X1, modeli i ri, pamje anėsore

BMW X1, modeli i ri nė punė

BMW X1, modeli i ri nė punė
Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
:U=0/

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė