Perspekti - Land Rover Discovery Sport me paketė tė re.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Land Rover Discovery Sport me paketė tė re.

Kompania gjermane pėr rregullimin e makinave, Startech, ka zgjeruar ofertėn e saj me njė paketė tė re pėr modelin Discovery Sport tė Land Roverit.

Land Rover Discovery Sport PowerXtra SD22
Land Rover Discovery Sport PowerXtra SD22
Nga: Ndricim Topalli
Publikimi: 29/10/2015 12:13

Kjo paketė e re pėrfshin mbrojtėsi i ri dhe spoiler i pėrparmė i ri, set pragjesh, mbrojtėsi i pasmė i ri me difuzer dhe spoiler i prapmė mbi ēati, dritat LED, tubat e rinj tė shkarkimit, rrotat me ngjyrė tė zezė dhe me diametėr prej 22-inē, amortizatorėt e modifikuar, si dhe kit PowerXtra SD22 pėr pėrforcimin e motorit Turbo dizel nė 210 kuajfuqi.

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport

Artikuj tė ngjashėm

Reklamė


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
MdaaD

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.