Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė

Reklamat e shtuara nga Perspekti

469 automjete u gjetėn.

Mercedes-Benz CLS Fier
€0

2006
300000 km
Automatike
3.0
Naftė
Shitet Mercedes Benz CLS, e prodhuar ne vitin 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbime e kryera. Me dokumenta te rregullta. E ardhur nga Gjermania. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni. Auto Kanani

Mercedes-Benz C Class Tirane
€0

2008
200000 km
Automatike
2.2
Naftė
Shitet Mercedes Benz C220 Avantgarde, e prodhuar ne vitin 2008. Makina eshte ne gjendje perfekte. Me te gjitha sherbimet e kryera. E sapoardhur nga Gjermania, me dogane te paguar. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Mercedes-Benz E Class Tirane
€0

2007
200000 km
Automatike
3.5
Naftė
Shitet Mercedes Benz E Class EVO Avangarde, e prodhuar ne vitin 2007. Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera. E sapoardhur nga Gjermania, me dokumenta te rregullta. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Volkswagen Jetta Tirane
€0

2010
101000 km
Automatike
2.0
Naftė
Shitet Volkswagen Jetta, e prodhuar ne vitin 2010. Makina eshte ne gjendje perfekte, me te gjithe sherbimet e kryera. Me dokumenta te rregullta dhe dogane te paguar. Cmumu eshte i diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Hyundai Coupe Vlore
€0

1998
0 km
Automatike
1.6
Benzinė
Shitet Hyundai Coupe, e prodhuar ne vitin 1998. Makina eshte ne gjendje perfekte, me te gjitha sherbimet e kryera. Me dokumenta te rregullta. Cmimi eshte i padiskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Mercedes-Benz C Class Tirane
€0

2008
200000 km
Automatike
2.2
Naftė
Shitet Mercedes Benz C Class CDI, e prodhuar ne vitin 2008. Makina eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet kryera. E sapo ardhur nga Gjermania, me dogane te paguar. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Audi A6 Tirane
€0

2008
200000 km
Automatike
2.0
Naftė
Shitet Audi A6. Makina eshte ne gjendje perfekte. Me te gjitha sherbimet e kryera. E sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Per me shume informacione mund te kontaktoni.

Audi A6 Tirane
€0

2010
200000 km
Automatike
2.0
Naftė
Shitet Audi A6, ne gjendje perfekte. Makina eshte e sapoardhur nga Gjermaina, me te gjitha dokumentat e rregullta. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

Mercedes-Benz E Class Berat
€1,300

1989
3500000 km
Manuale
2.0
Naftė
Shitet Mercedes Benz E200, e prodhuar ne vitin 1989. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Sherbimet jane te gjitha te kryera dhe dokumentat jane te paguara deri ne Shtator 2016. Cmimi i padiskutueshem.

Nissan Almera Tirane
€1,400

1998
220000 km
Manuale
1.6
Benzinė
Shitet Nissan Almera, e prodhuar ne vitin 1998. Makina eshte ne gjendje te mire. Te gjitha sherbimet jane te kryera. Per informacione te tjera mund te telefononi.

Nissan Micra Tirane
€1,400

1997
169000 km
Manuale
1.0
Benzinė
Shitet Nissan Micra, e prodhuar ne vitin 1997. Makina eshte ne gjendje te mire, ngjyre blu, me baxha xhami. Dokumentat jane te rregullta deri ne Gusht 2016. Cmimi eshte i negociueshem.

Fiat Brava Tirane
€1,400

1999
185000 km
Manuale
1.0
Naftė
Shitet Fiat Brava, e prodhuar ne vitin 1999. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini.

Skoda Fabia Kurbin
€1,400

2001
178000 km
Manuale
Benzinė
Shitet Skoda Fabia e prodhuar ne vitin 2001. Motor Benzine 1.4, me te gjitha sherbimet e sapobera vaj+filtra+gomina+ferrota+freksion. Mund ta kontrolloni ku te doni. Shitet per arsye mosperdorimi. Siguracioni i sapoprere mbaron ne Dhjetor 2016. Letrat tjera i mbarojne ne Mars...

Mercedes-Benz 190 Durres
€1,500

1991
199000 km
Manuale
2.0
Naftė
Shitet Mercedes Benz 190, e prodhuar ne vitin 1991. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Dokumentat jane te rregullta nderi ne 15 Janar 2017. Cmimi eshte i diskutueshem.

Mazda 626 Elbasan
€1,500

1999
240000 km
Manuale
1.8
Naftė
Shitet Mazda 626, me motor 1.9 nafte shume ekonomike , me kondicioner. Bagazhier me 6 cidi, pasqyra dhe xhama elektrike, goma 70% . 2 celesa me pult. Taksa te paguara deri ne Korrik, siguracion deri ne Nentor. Ne gjendje super te mire . Cmimi eshte i diskutueshem.

Fiat Punto Tirane
€1,500

2002
160000 km
Manuale
Benzinė
Shitet nje Fiat Punto ngjyre gri, prodhim i vitit 2002. Makina eshte ne kushte te mira, me kondicioner, dhe me goma te reja. Cmimi i negociueshem.

Fiat Punto Tirane
€1,700

2003
185000 km
Manuale
1.2
Benzinė
Shitet Fiat Punto, e prodhuar ne vitin 2003. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove. Me dokumenta te rregullta deri ne Mars 2016.

Peugeot 206 Tirane
€1,799

2000
169500 km
Manuale
1.4
Benzinė
Shitet Peugeot 206, e prodhuar ne vitin 2000. Makina eshte ne gjendje te mire. Version i vecante me tavan panoramik, sedile lekure bezhe. Klima elektronik, pasqyra elektrike, 4 xhama elektrike, disqe alumini, me goma shume te mira. Dokumetat deri ne Prill 2017. Cmimi eshte i...

Fiat Punto Tirane
€1,800

2001
165000 km
Manuale
1.2
Benzinė
Shitet Fiat Punto, e prodhuar ne vitin 2001. Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta. Cmimi eshte i diskutueshem.

Mercedes-Benz E Class Durres
€1,800

1999
220000 km
Automatike
2.8
Naftė
Shitet Mercedes Benz E 290, e prodhuar ne vitin 1999. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi eshte i pa disutueshem. Per me shume informacion mund te kontaktoni.
Reklamė