Pse ndryshon marrėdhėnia nė ēift pasi fėmijėt vijnė nė jetė?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Pse ndryshon marrėdhėnia nė ēift pasi fėmijėt vijnė nė jetė?

Ndonjėherė ndiheni mė shumė si bashkėpunėtorė sesa njė ēift.

Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 25/12/2017 22:55

Thojini lamtumirė fundjavave dembele nė gjumė.

Tė zgjoheni nė orėn 10 tė mėngjesit? Do tė ngelet njė legjendė.

Tashmė orėt e mėngjesit dhe ato tė natės zgjuar do tė jenė ato qė do tė pėrjetoni. Fundjavat nuk janė mė vetėm pėr veten tuaj.

Takimet apo daljen natėn do ju mbarojnė nė orėn 11 tė natės dhe do ju kushtojnė shumė.

Nėse planifikoni njė darkė jashtė dijeni se do tė ktheheni shumė herėt nė shtėpi pasi fėmija do ju kėrkojė ose meraku si nėnė nuk ju lė tė festoni tė qetė.

Gjithashtu do tė planifikoni tė merrni njė dado qė do tė kėrkojė para shtesė pėr orėt jashtė pune.

Kontaktet do tė kthehen nga spontane nė tė planikuara.

Nuk ka mė kohė pėr ju. Edhe nėse gjendet 1 ose 2 orė do tė jeni tė rraskapitur, qė vetėm dėshirė pėr intimitet nuk do tė keni. Nė kėtė rast shumica e ēifteve funksionojnė me skedulim tė gjėrave, dhe kėtu pėrfshihen edhe bisedat.

Ndonjėherė ndiheni mė shumė si bashkėpunėtorė sesa ēift.

Ndonjėherė, prindėrit ndihen sikur po drejtoni njė kompani me vetėm dy punonjės, puna e tė cilėve ėshtė tė kujdeset pėr fėmijėt.

Ėshtė njė punė pa lekė qė nuk do tė pėrfundojė kurrė, tė paktėn jo deri sa fėmijėt tė mbushim moshėn madhore, qė i thonė 18 vite.

Ju mund ta urreni ndonjėherė njėri-tjetrin.

Ndonjėherė, pesha e prindėrimit bėn tė ndiheni sikur gjithēka qė bėn partneri juaj ėshtė thjesht e gabuar. Kritikat janė tė vazhdueshme sa shpesh ju urreni gjėrat qė ato bėjnė.

Por pastaj herė tė tjera, ju e doni njėri-tjetrin edhe mė shumė.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(jaKQ

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė