Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn Z.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn Z.

Perspekti sjell pėr ju fjalorin ekonomik. Fjalėt ekonomike me shkronjėn Z.

Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn Z.
Fjalori Ekonomik - Fjalė me shkronjėn Z.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 09/10/2017 18:40

Zbritje

Zbritjet (ndonjėherė quajtur edhe zbritje tatimore) pėrgjithėsisht janė elementė qė mund tė hiqen, ose zbriten, gjatė llogaritjes sė tė ardhurės sė tatueshme. Zbritjet jepen mė shpesh nė lidhje me shpenzimin aktual, por ato mund gjithashtu tė jenė shuma fikse, nė vend tė shpenzimit aktual. Termi zbritje pėrdoret pėr tė zėvendėsuar termin "lehtėsi". Pėr qėllime tė TVSH-sė, zbritjet janė shuma e TVSH-sė sė kreditueshme qė njė person i tatueshėm ka tė drejtė ti rimbursojė, kundrejt TVSH-sė sė zbatueshme.

Zero Pėrqind

Njė pėrqindje interesi promocionale, e cila ofrohet zakonisht pėr blerjen e mallrave si elektroshtėpiaket. Ajo ka kohėzgjatje tė pėrkohshme, si psh. 6 muaj ose njė vit dhe mund tu ofrohet vetėm konsumatorėve me vlerėsime pozitive kreditimi.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
[B="1

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.