A ndihmojnė ėmbėlsirat nė tejkalimin e dhimbjeve tė ciklit menstrual?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

A ndihmojnė ėmbėlsirat nė tejkalimin e dhimbjeve tė ciklit menstrual?

Periodat shkaktojnė dhimbje, lodhje e shpesh dėshira tė urrejtjes sė ėmbėlsirave.

A ndihmojnė ėmbėlsirat nė tejkalimin e dhimbjeve tė ciklit menstrual?
A ndihmojnė ėmbėlsirat nė tejkalimin e dhimbjeve tė ciklit menstrual?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/12/2017 12:09

Ėshtė paksa njė situatė e komplikuar, pasi thuhet se guteni i rafinuar mund tė pėrkeqėsojė dhimbje mė tė mėdha dhe shpėrthime tė akneve.

Por, sipas njė studimi tė ri, gatimet e ėmbla, mund tė ushqejnė dėshirat e njė gruaje dhe tė lehtėsojnė simptomat e vėshtira tė ciklit menstrual.

Ndėrkohė qė mund tė ballafaqohet me njė goditje nė bilancin tuaj bankar, themeluesi Devon Loft, njė bukėpjekės i zjarrtė dhe njė tifoz i mirė, kėmbėngul se ėshtė njė investim i vlefshėm pasi qė tė gjitha recetat janė tė pavlefshme tė sheqerit tė rafinuar dhe pėrmbajnė lėndė ushqyese tė cilat studimet kanė treguar tė jenė tė dobishme pėr luftimin e ndryshimeve hormonale.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
Z#D9@

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.