Simptomat e ērregullimeve hormonale
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Simptomat e ērregullimeve hormonale

Shėndeti juaj ėshtė nė rrezik! Ja simptomat qė tregojnė ēekuilibrim hormonal.

Simptomat e ērregullimeve hormonale
Simptomat e ērregullimeve hormonale
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 04/01/2018 17:33

Rritja dhe zhvillimi i trupit tuaj varet se si funksionojnė hormonet tuaja. Ato ndikojnė nė sjelljen, emocionet, por edhe nė pamjen tuaj.

Kur keni probleme hormonale ju e kuptoni nėpėrmjet simptomave qė shfaqen nė pamjen tuaj tė jashtme. Nė qoftė se keni ndonjė nga kėto probleme bėni mirė tė konsultoheni me mjekun.

Aknet.

Shtimi i menjėhershėm nė peshė.

Ndjeni lodhje.

Djersini.

Ju formohen rrathė tė zinj te sytė.

Keni shenja depresioni.

Ndryshon numri i gjoksit.

Ju bien flokėt.

Ju shfaqen qime nė faqe, duar, gjoks e pjesė tė tjera tė trupit.

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\*g\*

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.