Perspekti - Si mund tė krijoni njė website dhe si tė fitoni para prej tij?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si mund tė krijoni njė website dhe si tė fitoni para prej tij?

Krijimi i njė faqeje internet mund tė jetė shumė zbavitėse. Nėse e bėni siē duhet ju mund tė filloni ta pėrdorni atė edhe pėr tė fituar para shtesė.

Si mund tė krijoni njė website dhe si tė fitoni para prej tij?
Si mund tė krijoni njė website dhe si tė fitoni para prej tij?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 17/01/2018 15:45, Ndryshuar: 17/01/2018 22:49

Mė poshtė do tė mėsoni jo vetėm si tė krijoni njė faqe interneti por dhe si tė fitoni para nga ajo.

1.Krijoni njė website

Pėr tė tėrhequr ndonjė investitor (nė formė tė reklamuesit) duhet tė keni njė vend pėr ta pėr tė shitur mallrat e tyre. Tėrheqja e reklamuesit duhet tė jetė qėllimi juaj kryesor, pasi kjo ėshtė ajo qė do t'i bėjė aspiratat tuaja financiare njė sukses. E di se ēfarė kėrkojnė reklamuesit ose algoritmet e vendosjes sė reklamave nė njė vend reklamimi (domethėnė nė faqen tuaj). Nė pėrgjithėsi, janė blerėsit potencialė me tė ardhura tė disponueshme qė vizitojnė faqen tuaj nė numėr tė konsiderueshėm dhe do tė jenė tė interesuar nė produktet qė janė tė lidhura ngushtė me pėrmbajtjen nė faqen tuaj.

2.Gjeni njė treg

Fillimisht duhet tė pėrcaktoni audiencėn tuaj. Kujt do t'ja ofroni shėrbimin tuaj.

3.Siguroni njė domain

Mund tė blini lehtėsisht njė domain nė internet. Kėtė mund ta sigurojė edhe kompania e cila krijon website tuaj.

4.Zgjidhni dizajnin

Pėrcaktoni dizajnin qė pėlqeni dhe qė ju pėrshtatet mė sė miri.

5.Ndėrtoni faqen tuaj

Ju mund tė zgjidhni kompaninė Perspekti.com pėr tė krijuar njė website profesional qė do tė tėrheqė vizitorė tė shumtė.

6.Rifreskojeni herė pas here

Mos shkruani njė ose dy artikuj dhe e quani atė njė ditė pune. Mos harroni se ky ėshtė fluksi juaj i tė ardhurave, ne po flasim pėr zhvillimin, prandaj mendoni pėr atė si punėn tuaj, me kohė tė pjesshme ose me orar tė plotė, ju duhet t'i kushtoni pak kohė asaj ēdo ditė nėse doni tė shikoni qė paratė tė vijnė ēdo muaj.

7.Filloni me reklamat dhe promovimin

Pjesa mė e rėndėsishme e njė biznesi ėshtė promovimi.

8.Kushtojini vėmendje matrikave

Gjeni se cilat reklama funksionojnė mė mirė, dhe bėni mė shumė reklama dhe faqe si ato. Duke e pėrmirėsuar vazhdimisht procesin tuaj, ēdo vizitė nė faqe do tė jetė njė vlerė mė e lartė pėr gjenerimin e tė ardhurave.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(e,GX

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.