Perspekti - Nė cilėn orė duhet tė postoni nė rrjetet sociale pėr tė marrė shumė like?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Nė cilėn orė duhet tė postoni nė rrjetet sociale pėr tė marrė shumė like?

Nėse doni tė merrni mė shumė pėlqime nė njė foto rrjetet sociale atėherė koha mė e mirė pėr ta postuar atė mund tė jetė edhe nė mes tė natės.

Nė cilėn orė duhet tė postoni nė rrjetet sociale pėr tė marrė shumė like?
Nė cilėn orė duhet tė postoni nė rrjetet sociale pėr tė marrė shumė like?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 29/11/2017 12:03, Ndryshuar: 29/11/2017 19:12

Nėse doni tė merrni mė shumė pėlqime nė njė foto rrjetet sociale atėherė koha mė e mirė pėr ta postuar atė mund tė jetė edhe nė mes tė natės.

Kjo ėshtė sipas hulumtimit nga ekipi qė qėndron pas njė aplikacioni tė quajtur "Mė vonė".

Ata analizuan 61 000 poste tė ndryshme pėr tė kuptuar se kur ishte koha mė e mirė pėr tė postuar nė rrjetet sociale.

Edhe pse ndryshon shumė nė varėsi tė ndjekėsve tuaj dhe ēfarė bėjnė ata, mesatarisht koha mė e mirė pėr tė postuar sipas tyre ėshtė nga ora 2 e natės, kjo sepse nė kėtė orė njerėzit janė mė tė qetė dhe kanė kohė tė kontrollojnė postimet e miqėve.

Dhe, sa i pėrket orės 17:00 - kjo ėshtė koha kur ne tė gjithė marrim njė vėshtrim tė shpejtė nė mediat sociale para se tė shkojmė nė shtėpi nga puna.

Interesante, ēdo ditė ka kohė tė ndryshme optimale pėr tė postuar.

Kėtu ėshtė ndarja:

E diel: 17:00

E hėnė: 19:00 & 22:00

E martė: ora 15:00 & 22:00

E mėrkurė: 17:00

E enjte: 07:00 & 23:00

E premte: ora 13:00 & 20:00

E shtunė: 12:00 & 2:00

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H4VJW

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.