Si ta kuptoni nėse dikush po pėrdor foton tuaj nė Facebook?
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Si ta kuptoni nėse dikush po pėrdor foton tuaj nė Facebook?

Facebook sot ka shtuar njė veēori tė re. Rrjeti i famshėm social lejon tani pėrdoruesit qė tė menaxhojnė mė mirė njohjen e fytyrės nė etiketime.

Si ta kuptoni nėse dikush po pėrdor foton tuaj nė Facebook?
Si ta kuptoni nėse dikush po pėrdor foton tuaj nė Facebook?
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 22/12/2017 23:02

Ju qė nga sot e keni mundėsinė qė tė fshehni njohjen e fytyrės tuaj nė Facebook.

Pėr ata qė duan qė fytyra mos t'ju njihet nė Facebook, tani kėtė mund ta bėni me njė prekje qė ju jep opsion, ta njihni apo mos ta njihni.

Po ashtu, Facebook qė nga sot ka lancuar njė mundėsi tė re e cila do t'i luftojė profilet e rreme nė kėtė rrjet.

Pėrdoruesit mund ta dijnė tani nėse dikush tjetėr po pėrdor njė fotografi tė tyren nė profil.

Nėse fotografia juaj pėrdoret nga dikush tjetėr nė profil, tani nė profilin tuaj do tė vijė njė informacion dhe mė pas tė njėjtėn mund ta raportoni.


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
^(\Q"

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė