Uthulla e mollės - Ja supervetitė e saj dhe pėrfitimet nė shėndet.
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.

Uthulla e mollės - Ja supervetitė e saj dhe pėrfitimet nė shėndet.

Nėse nuk e keni nė shtėpi, gjė pėr tė cilėn dyshojmė, bėni mirė ta blini menjėherė pasi uthulla e mollės, njohur ndryshe si eleksiri i bukurisė dhe shėndetit tė mirė, ėshtė njė ndėr produktet mė dobiprurėse pėr organizmin.

Uthulla e mollės - Ja supervetitė e saj dhe pėrfitimet nė shėndet.
Uthulla e mollės - Ja supervetitė e saj dhe pėrfitimet nė shėndet.
Nga: Xhesjana Topalli
Publikimi: 30/10/2017 12:48

E pasur me kalcium, magnez, potas, fluor, hekur, fosfor, vitamina A, B1, B2, B6, C dhe E, acid acetik, pektinė, beta-karoten. Sipas studimeve tė shumta, tė publikuara nė WebMD ky produkt ėshtė pa diskutim njė depo vlerash ushqyese qė trajton 7 problemet e mėposhtme shėndetėsore:

1. Detoksifikon sistemin tretės dhe mėlēinė

2. Qetėson dhimbjet e fytit dhe infeksionet e faringut

3. Ndihmon nė rėnien nga pesha

4. Mban nėn kontroll dhe trajton diabetin e tipit 2

5. Trajton djegien nga dielli

6. Parandalon rėnien e flokėve dhe eleminon zbokthin

7. Shėrben si zbardhues natyral i dhėmbėve

Reklamė

Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj
Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
_)R;M

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.
Reklamė