Perspekti - 2SC Computer Elektronikė Burrel
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2SC Computer

Industritë që 2SC Computer përfshin

Elektronikė

Detajet e kontaktit

contact@2sc.al
+355666060090

Adresa

Rruga Pirustet, Kryqezimi i rruges se Prokurorise, Burrel
305 shikime

Përshkrimi

2sc Internet esht nje kompani e krijuar ne gusht te vitit 2009, me nje staf te kompletuar, te zgjedhur ne fushat e ndryshme te elektronikes dhe informatikes. Pune e palodhshme me korrektesi e pergjegjesi, koherente
me evolimin ne kohe te gjith games se fushes se teknologjise dhe informacionit. Jemi rritur gradualisht te ndihmuar nga njohurite baze e te thelluar teorike te teksteve shkencore si dhe me nje praktike gati 10-vjecare ne gati te gjitha fushat elektronike.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
!8.@*

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.