Perspekti - Adrion LTD Tregti Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Adrion LTD

Industritë që Adrion LTD përfshin

Arsim

Detajet e kontaktit

sales@adrionltd.com
042235242

Adresa

Naim Frasheri, Tirane
1801 shikime

Përshkrimi

Letėrsi apo literaturė, art apo shkencė, filozofi apo ekonomi, janė vetėm disa prej kategorive ku mund tė bėni zgjedhjen tuaj.
Mund tė kryeni porosi tė veēanta, por gjithashtu mund tė gjeni nė ēdo moment titujt kryesorė tė revistave dhe gazetave ndėrkombėtare.
Vizitoni dyqanet nė Tiranė pėr mė shumė, ose nė ēdo librari apo biznes tjetėr ku do tė gjeni logon tonė.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
K1AS[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.