Perspekti - B.M sh.p.k. Importe & Eksporte Transporte Ushqim & Pije Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

B.M sh.p.k.

Industritë që B.M sh.p.k. përfshin

Importe & Eksporte, Transporte, Ushqim & Pije

Detajet e kontaktit

info@bm-shpk.com
0692022725

Adresa

Dhaskal Tod'hri, Kashar, Tirane
3770 shikime

Përshkrimi

Kompania B.M SHPK u themelua me date 25 Nentor 2004 ne Koplik te Shkodres.

Kompania B.M SHPK e zhvillon biznesin e saj nepermjet shperndarjes dhe tregtimit te produkteve ushqimore; shumice dhe pakice, export-import, etj.

Kompania B.M SHPK eshte importuesi ekskluziv i markes Birre Bavaria dhe pijes energjike B52 Original from Holland ne 21 qytete te Shqiperise. Por jo vetem kaq, kompania eshte duke planifikuar shtimin e produkteve te reja nga shtete europiane per te tregtuar ne tregun shqiptar.

Produktet qe importohen nga Hollanda:
Pije Energjike B52
Birre Bavaria me / zero alkol
Birre Swinckles
Birre La Trappe

Produkt qe importohet nga Rusia:
Vodka ruse

Aktualisht Kompania B.M SHPK po zgjeron strategjine e saj te shitjes me metodat me te suksesshme te cilat promovojne dhe menaxhojne produktet tek klientet e saj. Informacionet e shpejta dhe sherbimet e perditesuara per te qene konkurues ne treg i japin Kompanise qellimin per te qene afatgjate dhe te suksesshem ne treg.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
V*;=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.