Perspekti - Alba Punesim Reklamim Servise biznesi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Alba Punesim

Industritë që Alba Punesim përfshin

Shėrbime Biznesi, Media & Publikime

Detajet e kontaktit

info@albapunesim.al
+35544807167

Adresa

Rruga e Durresit, Tirane
865 shikime

Përshkrimi

Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" ėshtė njė agjenci punėsimi, e cila ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit.
Ne pėrdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore pėr tė kontribuar nė fushėn e biznesit privat, dhe pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre qė tė funksionojmė si njė agjenci me etikė tė shėndoshė dhe tė pėrgjegjshėm nė punėn tonė.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
PEL#:

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.