Perspekti - 2B Mobileri Artikuj Shtėpish Prodhime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2B Mobileri

Industritë që 2B Mobileri përfshin

Artikuj Shtėpish, Prodhime

Detajet e kontaktit

beharinomati@hotmail.co.uk
+355682000379

Adresa

Teodor Keko, Unaza e Re, Tirane
592 shikime

Përshkrimi

2B Mobileri operon ne tregun Shqipetar prej disa vitesh me aktivitet kryesor fushen e mobilerise. Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e 2B Mobileri. Kompania realizon arredime dhe interier ne te gjitha ambientet tuaja qofshin ato zyra, shtepi, bare, restorante, etj. Koha dhe eksperienca i kane treguar firmes cilat jane nevojat reale te klienteles kundrejt produkteve cilesi e bukuri.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
R&\b

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.