Perspekti - AB Concept Artikuj Shtėpish Prodhime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

AB Concept

Industritë që AB Concept përfshin

Artikuj Shtėpish, Prodhime

Detajet e kontaktit

info@concept-ab.com
+355662020639

Adresa

Kombinat, Tirane
1012 shikime

Përshkrimi

AB Concept shpk ofron nje zgjidhje te kompletuar te enterierit dhe dizajnit per te gjitha llojet e dyaneve. Ne kemi njė histori tė fortė ne furnizimin e suksesshėm nė tregun e shitjeve me shumicė dhe pakicė nė treg. Ne gjithashtu kemi njohuri tė gjerė nė fushėn e enterierit dhe dizajnit dhe sė bashku me klientėt tanė i definojmė nevojat e tyre specifike, mandej dizajnojmė njė projekt profesional dhe sigurojmė njė furnizim tė besueshėm dhe montim cilėsorė. Ne bėjmė ēmos pėr tė siguruar cilėsi dhe ambient miqėsor pėr produktet e tregut. Ne besojmė fuqimisht se klientėt tanė janė partnerėt tanė tė biznesit. Ne besojmė qė punonjėsit tanė janė edhe partnerėt tanė tė biznesit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
XVi48

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.