Perspekti - Mobileri AJAX Artikuj Shtėpish Prodhime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Mobileri AJAX

Industritë që Mobileri AJAX përfshin

Artikuj Shtėpish, Prodhime

Detajet e kontaktit

info@mobileriajax.al
+35542406601
+355682067602

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Tirane
1885 shikime

Përshkrimi

Pasioni, kurajo, sakrifica, keto jane vlerat qe inspiruan ne krijimin e Mobilerise AJAX. Rezultatet e kenaqshme fillestare ēuan shume shpejt ne konsolidimin e ketij realiteti komercial. Koha dhe eksperienca i kane treguar firmes cilat jane nevojat reale te klienteles kundrejt produkteve: cilesi e bukuri. Zgjerimi i showroom-it ne ambjentet e godines ne autostraden Tirane - Durres, nje strukture me nje siperfaqe prej 2300 meter katror e inaguruar ne vitin 2006 i pergjigjet pikerisht kerkesave dhe shtimit te tipologjive te arredimit per cdo ambient shtepiak.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
A:VI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.