Perspekti - Albafoam sh.p.k. Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albafoam sh.p.k.

Industritë që Albafoam sh.p.k. përfshin

Artikuj Shtėpish, Prodhime

Detajet e kontaktit

evrofoam_albafoam@yahoo.gr
+35542220495

Adresa

Sabaudin Gabrani, Ish- kombinati i Drurit Misto Mame, Tirane
1959 shikime

Përshkrimi

Albafoam sh.p.k. ėshtė themeluar nė vitin 1994, me aktivitet prodhimin e sfungjerit pėr tregun vendas dhe eksport. Aktualisht prodhohen 22 lloje sfungjerėsh tė densiteteve nga 16.0 kg/meter kub deri 46.5 kg/meter kub, tė formave nga mė tė ndėrlikuarat pėr pėrdorim direkt nė prodhimin e mobilieve tė buta, studiove

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(;cOd

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.