Perspekti - Hotel Restorant Baron Hotele Turizm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Hotel Restorant Baron

Industritë që Hotel Restorant Baron përfshin

Hotele & Restorante, Turizėm

Detajet e kontaktit

info@hotelbaron.al
042467649
0684007110

Adresa

Rruga e Elbasanit, Tirane
918 shikime

Përshkrimi

Hotel and Restaurant Baron is a family business which constantly tries to meet the desires and demands of its customers. Our Hotel is in the middle of Albania and is in an area characterized by a harmony with nature just 3 km outside the center of Tirana. Built in 1997 preserving the traditional Albanian architecture, Hotel has 4 floors and has 20 rooms which are divided into the following categories: single, double and family-rooms. Our restaurant offers traditional and European cuisine, a kitchen that best expresses the art of tasting. We wish to have the honor to welcome you soon at our premises.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
#`7$#

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.