Perspekti - STEKO sh.p.k. Energji Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

STEKO sh.p.k.

Industritë që STEKO sh.p.k. përfshin

Energji

Detajet e kontaktit

strazimiri@gmail.com
+35544523086
+355694028858

Adresa

Rruga e Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori, Tirane
615 shikime

Përshkrimi

Steko shpk operon nė tregun Shqipėtar qė nga viti 2005. Kompania ka si aktivitet kryesor tregtimin e lėndėve tė para, pajisje pėr makineri, printera industrialė, etj. Steko ndėrton edhe shtepi sipas tė gjitha parametrave dhe kėrkesave tė klientėve.
Tashmė endrrat e gjithkujt pėr njė shtėpi, mund tė bėhen realitet mė lehtė. Steko Homes ofron shtėpi tė ndėrtuara sipas njė sistemi inovativ dhe me kosto tė ulėt, tani shtėpia juaj mund tė ndėrtohet pranė ambjenteve tona dhe mė pas tė transportohet me njė kamion ku tė dėshironi.

Sistemi Steko:
Ul ndjeshėm kostot e ngrohjes dhe ftohjes
Ēati druri dhe izolim me polisterol.
E shpejtė pėr t'u ndėrtuar.
Ekonomike nė kohė dhe para.
Cilėsi e lartė ndėrtimi
Mundėsi pėrshtatje nė hapėsirė m2 dhe dizajn inovativ.
Ofron fleksibilitet maksimal dhe krijon mundėsi qė arkitektėt dhe ndėrtuesit tė shprehin kreativitetin e tyre deri nė skajet mė tė largėta tė fantazisė sepse cdo shtėpi Steko mund tė pėrshtatet dhe ndėrtohet me njė dizajn 100% unik.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
>@-"U

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.