Perspekti - Vas Tour Operator Servise familjare Turizm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Vas Tour Operator

Industritë që Vas Tour Operator përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

info@vas.al
0694076615

Adresa

Ibrahim Rugova, Tirane
776 shikime

Përshkrimi

Join Us, Love Vas
I pari tour operator shqiptar qė ofron pushime gjatė gjithė vitit.
Vas Tour e mbeshtet punėn e tij nė njė staf shumė profesional si dhe me njė eksperiencė tė konsiderueshme nė fushėn e shėrbimeve.
Vas Tour ka nė pėrbėrjen e tij, njė network tė organizuar.
Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni nė njė rrjet tė konsiderueshėm nė mė shumė se 550 agjenci udhėtimi nė tė gjithė Shqipėrinė si dhe Kosovė e Maqedoni.
Vas Tour ofron sherbime jashtė vendit nė tė gjitha destinacionet e pėrmendura nė broshurė dhe nė Web.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
0Fk'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.