Perspekti - ACA Lighting sh.p.k. Artikuj Shtėpish Materiale Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

ACA Lighting sh.p.k.

Industritë që ACA Lighting sh.p.k. përfshin

Artikuj Shtėpish, Materiale Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@acalight.com
+355692294926

Adresa

Bulevardi Bajram Curri, Tirane
943 shikime

Përshkrimi

ACA Lighting shpk me njė eksperiencė shumė vjeēare nė fushėn e tregtimit dhe mirėmbajtjes tė pajisjeve elektrike dhe pjesėve te tyre tė kėmbimit, sjell sė fundmi edhe produktet e A.C.A, ndėr mė prestigjiozet nė tregun e sotėm europiano-perėndimore. Kėto produkte tė ēertifikuara me UNI EN ISO 9001/2000, nė pėrputhje me standartet e cilėsisė sė tregut europiano perėndimor, vijnė tek ju nga staf i pėrgatitur dhe i trajnuar nė arkitektoninė e ndriēimit dhe elekticitetit, nė gjėndje jo vetėm tė kėshillojė ndiēimin e duhur pėr kėrkesat tuaja specifike.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,A-`5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.