Perspekti - Eurolog Agency sh.p.k. Reklamim Servise familjare Transport Turizm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Eurolog Agency sh.p.k.

Industritë që Eurolog Agency sh.p.k. përfshin

Turizėm, Transporte

Detajet e kontaktit

info@eurolog.al
+35544310706

Adresa

Rruga e Kavajes, Condor Center, Tirane
1017 shikime

Përshkrimi

"Eurolog shpk" ofron prej vitit 2011 shėrbime spedicionare, logjistike, doganore ndaj klienteve vendas dhe tė huaj nė territorin shqiptar.
Me njė eksperiencė tė mėparshme nė sektorin e transporteve dhe logjistikes "Eurolog shpk" ėshtė e fokusuar totalisht tek shėrbimet e ndryshme logjistike pėr tė siguruar transport tė sigurtė, nė limitet kohore dhe me profesionalizėm ndaj cdo klienti qė kėrkon shėrbimet tona.
Shoqėria jonė zotėron teknologjinė mė moderne kapacitetet pėr tė plotėsuar gjithė kėrkesat e gjithė klientėve.
Qėllimi yne kryesor eshte plotesimi i te gjithe kerkesave te klienteve dhe asistenca ndaj tyre.
"Eurolog shpk" ofron kursimet me te medha per kompanine tuaj dhe kostot me efektive per te gjitha sherbimet qe ne ofrojme.
Na kontaktoni tani per te perfituar nga sherbimet tona.
Korrektesi, shpejtesi dhe profesionalizmi qe kerkoni e gjeni tek gjithe stafi i shoqerise sone.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
YDW@j

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.