Perspekti - AtraX Shėrbime Kompjuterike Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

AtraX

Industritë që AtraX përfshin

Shėrbime Kompjuterike

Detajet e kontaktit

info@atrax.al

Adresa

Tirane
744 shikime

Përshkrimi

AtraX is a new software company, developing web solutions in Microsoft technologies. We have developed our own e-commerce product in Microsoft technologies, a flash sales solution which is ready to start selling online. We can customize the product according to your e-commerce needs. We develop advanced, responsive, secure and quality web applications based on the latest web standards. We also develop mobile applications for Microsoft Windows Phone, Apple iOS and Android. Our team has Computer Science and IT degrees from European Union countries and is Microsoft Certified, Oracle Certified and is fully proficient in English and Italian. The team has 8+ years of experience in Microsoft technologies as: ASP.NET & MVC, SQL Server, Windows Server 2012, as well as PHP, Java (Android), Objective-C & Swift (iOS), JavaScript, Oracle, MySQL and PostgreSQL.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
i8H))

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.