Perspekti - Auto Ekspres sh.p.k. Automjete & Pjesė Materiale Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Auto Ekspres sh.p.k.

Industritë që Auto Ekspres sh.p.k. përfshin

Automjete & Pjesė, Materiale Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

nik.bimi@classic-volkswagen.com.al
+35542233650
+355682054000

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Pas Spitalit Hygeia, Tirane
784 shikime

Përshkrimi

Auto Ekspres shpk operon nė tregun shqiptar me njė eksperiencė tė gjatė nė tregtimin e gomave te markes CONTINENTAL dhe te markes SPORTIVA. Marka SPORTIVA eshte pjese e grupit Gjerman CONTINENTAL dhe prodhohet ne fabrikat e tij brenda CE.
Vec tregtimit te gomave, kompania eshte perfaqesues ekskluziv zyrtar per te gjithe territorin e Shqiperise per marken BETA TOOLS, marke lider ne tregun boteror te veglave profesionale.

Historik i shkurter mbi aktivitetin e kompanise Auto Ekspres:
Objekti i aktivitetit te kompanise eshte i gjere por eshte i perqendruar kryesisht ne importin e gomave te automjeteve dhe veglave te punes.
Gomat Continental rekomandohen nga te gjitha markat prestigjoze te automjeteve si Mercedes, Porsche, BMW, Audi, Volkswagen, Range Rower etj.
Si rrjedhoje kompania ka maredhenie te vazhdueshme me te gjithe koncesionaret qe trajtojne keto marka ne vendin tone.
Gjate veprimtarise se saj kompania ka patur dhe vazhdon te kete kliente potenciale si kompania Bechtel- Encha, Tirex Explorations, Devoll Hidropower, Vibtis, kompanite celulare Plus Mobile, Amc, Eagle Mobile, kompania Megatek, kompani te ndryshme sigurimi etj.
Nje bashkepunim i rendesishem eshte vendosur dhe me disa nga bankat e njohura si ajo Raiffeisen, Intesa SanPaolo, NOA, Procredit Bank, Banka Credins,etj.
Veē kesaj, kompania Auto Ekspres ka maredhenie direkte dhe te vazhdueshme me nje numer te madh gomisterish, koncesionare dhe servise automjetesh qe funksionojne ne te gjithe vendin.
Furnitoret kryesore te kompanise Auto Ekspres jane kompania Gjermane Continental dhe kompania Beta Utensili.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
H-=EM

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.