Perspekti - IS Impiant Service Materiale Ndėrtimi Makineri Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

IS Impiant Service

Industritë që IS Impiant Service përfshin

Materiale Ndėrtimi, Makineri

Detajet e kontaktit

impiantservice@isimpiantservice.al
+355692033299

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Kashar, Tirane
987 shikime

Përshkrimi

IS Impiant Service shpk ėshtė themeluar nė vitin 2010 me aktivitet tregetine e pjeseve te nderrimit dhe makinerive per linjat e inerteve, betonit, asfaltit dhe minierave. Kompania importon derdhje te ndryshme nga fonderi Italiane, Gjermane dhe Franceze, ofron konsulencė teknike nė lidhje me modifikimin e rrotorėve tė mullinjėve dhe sitave vibruese. IS Impiant Service shpk mbulon nevojat e tregut vendas, Kosovar dhe Maqedonas, duke u bėrė lider nė kėtė fushė pėr llojin e vet. IS Impiant Service shpk vijon tė jetė njė partner i besueshėm pėr tregetimin e pjesėve pėr sita virbuese dhe derdhjeve tė ndryshme qė kėrkon tregu. Falė njohurive tė fituara ndėr vite, punė e trajnime tė vazhdueshme dhe ndihmės sė oficinės dhe makinerive qė ajo disponon kanė bėrė qė firma tė njihet nė gjitha trevat Shqipėtare pėr vecantinė qė e karakterizon. Falė njė rrjeti tė gjėrė bashkėpuntorėsh jashtė Shqipėrisė, IS Impiant Service shpk importon pjese nderrimi sipas kėrkesave tė tregut dhe ofron konsulencė tė vazhdueshme ndaj klientėve. Me pėrkushtimin dhe eksperiencėn ndėr vite kompania ka krijuar mundėsi, pėrkrahje dhe asistencė pėr tė gjithė klientet e saj brenda dhe jashtė vendit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
eC!@5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.