Perspekti - Fork Lift Albania Automjete & Pjesė Makineri Prodhime Servise Makinash Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Fork Lift Albania

Industritë që Fork Lift Albania përfshin

Automjete & Pjesė, Makineri, Prodhime, Servise Makinash

Detajet e kontaktit

info@fork-liftalbania.al
+355692098719

Adresa

Pranė Klinikės sė syve Uzllova, Kashar, Tirane
1129 shikime

Përshkrimi

FORK-LIFT ALBANIA ėshtė krijuar mė 18 Shkurt 2009 duke filluar aktivitetin e saj si person fizik,krijuar dhe ideuar pėr funksionimin e saj nga Z.Bashkim MADANI i cili ėshtė specializuar nė fushėn e riparimit tė makinerive tip pirunj nė Itali. Si rezultat i punės tė vazdueshme kompania ėshtė rritur duke ju ofruar tipe tė pirunjėve tė ndryshėm, mbėshtetje teknike pas shitjes sė tyre ,transpaleta, pirunj me qera, bateri, pjesė kėmbimi tė ndryshme njė mbėshtetje teknike ndaj klientėve tanė tė cilėt janė potencial nė tregun shqiptar. Fork Lift Albania eshte oficine e autorizuar nga Califano & OM Still.
Qė nga krijimi i kompanisė qėllimi fillestar ka qėnė ofrimi i shėrbimit tė riparimit tė pirunjėve klientėve ne zonėn e Tiranės .Me kalimin e kohės duke parė nevojat e tregut dhe te kompanive gjithmone dhe mė shumė pėr mjete tė specializuara siē janė pirunjtė ne kemi ofruar edhe shitjen dhe dhėnien e tyre me qera dhe ofrimin e shėrbimit tonė nė gjithė Shqipėrinė dhe nė Kosovė. Shitja e produkteve tona shoqėrohet me mbėshtetje teknike dhe garanci tė tyre sipas llojit tė produktit apo shėrbimit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
dfJHV

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.