Perspekti - Agostin Centro Carreli sh.p.k. Automjete & Pjesė Importe & Eksporte Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Agostin Centro Carreli sh.p.k.

Industritë që Agostin Centro Carreli sh.p.k. përfshin

Automjete & Pjesė, Importe & Eksporte

Detajet e kontaktit

acentrocarrelli@outlook.com
+355662000130

Adresa

Picar, Vore, Tirane
669 shikime

Përshkrimi

Agostin Centro Carrelli Shpk , themeluar me 23/08/2016 nga Agostin Mikeli dhe Luan Ismaili si vazhdimesi e suksesshme e ish-Califano Carrelli, duke qene e afte te ruaje klientet e saj por jo vetem. Shtrirja e gjere e veprimtarise ne fushen e Import -eksport, tregetim, riparim, sherbime piruna, trajlera frigoriferik, pjese kembimi dhe aksesore per piruna, per trajlera frigoriferik per ekskavator, dhenie me qera te ketyre mjeteve, transport per te trete, platforma ngritese, makineri larese etj. ka bere qe cdo dite e me shume te rritet numri i klienteve qe kerkojne te bashkepunojne. Cilesia, korrektesa dhe disponueshmeria jane nder vlerat kryesore qe cmojme dhe transmetojme ne cdo bashkepunim tonin.
I NDERUAR KLIENT! Agostin Centro Carrelli vlereson klientin! Per cdo kerkese tuajen, per cdo paqartesi dhe problem, mos hezitoni te na kontaktoni.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
\W;`W

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.