Perspekti - Bleri Konstruksion Kompani Ndėrtimi Makineri Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Bleri Konstruksion

Industritë që Bleri Konstruksion përfshin

Kompani Ndėrtimi, Makineri

Detajet e kontaktit

blerikonstruksion@hotmail.com
+355682065059

Adresa

Teodor Keko, Prane Alfa Bank, Tirane
1077 shikime

Përshkrimi

Bleri Konstruksion eshte themeluar ne 2010 si Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar. Firma ushtron aktivitetin e saj ne tregtimin dhe shitjen e pjeseve te kembimit per makineri te renda. Firma eshte lider nė treg nė marketimin dhe shpėrndarjen e produkteve pėr makineri te renda duke patur synimin tė paraprijė dhe tė pėrmbushim nevojat e klientėve me kushte konkuruese dhe me shėrbim cilėsor.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
g668-

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.