Perspekti - Comer Mac sh.p.k. Makineri Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Comer Mac sh.p.k.

Industritë që Comer Mac sh.p.k. përfshin

Makineri

Detajet e kontaktit

info@comer-mac.al
+35557580589
+355692020693

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Tirane
1049 shikime

Përshkrimi

Comer Mac sh.p.k. distributor zyrtar dhe ekskluziv per HITACHI ne shqiperi, ofron shitje te makinerive te reja Hitachi si dhe sherbimin e mirembajtjes dhe riparimit. Games se produkteve i shtohet edhe nje shumellojshmeri makinerish ndertimi. Stafi i Kualifikuar dhe me eksperience asiston per ēdo sherbim qe ka makineria. Sherbimi i nderimit te filtrave dhe vajit, asistence per riparime te ndryshme te makinerise.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
S^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.