Perspekti - 2R Construction sh.p.k. Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2R Construction sh.p.k.

Industritë që 2R Construction sh.p.k. përfshin

Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@2r-construction.com
+3554254937

Adresa

Vaso Pasha, Tirane
443 shikime

Përshkrimi

2R Construction sh.p.k. ushtron veprimtarine ne nje game te gjere sherbimesh ne fushen e konstruktimeve civile. Shoqeria 2R Construction sh.p.k. eshte e orientuar drejt cilesise maksimale te punimeve te saja duke synuar te jete nje faktor i rendesishem ne konstruktimet civile. Shoqeria i jep nje rendesi te veēante kualifikimit dhe trajnimit te stafit te saj, duke krijuar hapesirat e nevojshme per karrieren e tyre profesionale.

2R Construction sh.p.k. ushtron veprimtarine ne nje game te gjere sherbimesh ne fushen e konstruktimeve civile. Shoqeria 2R Construction shpk eshte e orientuar drejt cilesise maksimale te punimeve te saja duke synuar te jete nje faktor i rendesishem ne konstruktimet civile. Shoqeria i jep nje rendesi te veēante kualifikimit dhe trajnimit te stafit te saj, duke krijuar hapesirat e nevojshme per karrieren e tyre profesionale.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
lQ#Fe

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.