Perspekti - 2A-L sh.p.k. Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

2A-L sh.p.k.

Industritë që 2A-L sh.p.k. përfshin

Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@2a-l.com
+35542450537
+355682046367

Adresa

Todi Shkurti, Tirane
697 shikime

Përshkrimi

2A-L shpk u krijua nė vitin 2001 si njė kompani me pikėsynime tė sakta dhe organizim serioz qė nė fillesat e saj. Objekti kryesor i veprimtarise sė 2A-L nė zanafillėn e saj, si kompani qė ushton aktivitetin nė fushėn e projektimit dhe ndėrtimit tė rezidencave tė banimit, erdhi duke u zgjeruar si rezultat i njė punė rezultative dhe cilesore. Fusha e veprimtarisė u zgjerua nė vazhdimėsi me projektimin e ndėrtimin e objekteve tė shėrbimit, magazinimit, kantiereve tė prodhimit, dhe sė fundmi, ndėr ndėrtimet mė spektakolare dhe moderne urbane si qendra biznesi dhe ndėrtesa me ambiente zbavitjeje.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(H;RC

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.