Perspekti - A.I.A sh.p.k. Kompani Ndėrtimi Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

A.I.A sh.p.k.

Industritë që A.I.A sh.p.k. përfshin

Kompani Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@aiashpk.al
+35542265623
+355692099045

Adresa

Sami Frashėri, Pallati VEGA, Tirane
1011 shikime

Përshkrimi

A.I.A sh.p.k. ėshtė zgjedhja e parė pėrsa i pėrket sektorit tė ndėrtimit, zgjedhja e duhur pėr tė realizuar projekte dhe konstruksione tė sigurta, komode dhe moderne. E themeluar qė nga viti 2007 nga inxhinieri vizionar i ndėrtimit Ardian Lloshi, A.I.A sh.p.k. u pėrfshi vrullshėm nė sektroin e konstruksioneve dhe supervizimit, duke u pėrshtatur me kėrkesat e klientėve tė saj. Punimet tona janė tė shumta dhe tė shumėllojshme duke u bazuar nė pėrvojėn e profesionistėve mė tė mirė tė fushės pėr ta shndėrruar ndėrtimin nė njė proces sa mė efektiv.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
*+G];

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.