Perspekti - Il Gusto Albania Turizm Ushqim Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Il Gusto Albania

Industritë që Il Gusto Albania përfshin

Turizėm, Ushqim & Pije

Detajet e kontaktit

info@ilgustoalbania.com
042278075
0686088714

Adresa

Donika Kastrioti, Tirane
692 shikime

Përshkrimi

Njė ambient komod, me njė penelatė mesdhetare nė ēdo detaj i cili do t'ju impresionojė duke ju dhuruar momente shlodhjeje. Kuzhina jonė gourmet me gatimet e pėrgatitura me delikatesė nga shefat tanė do ta shndėrrojnė vizitėn tuaj nė njė eksperiencė kulinare tė paharrueshme.

Kantina jonė ofron njė shumėllojshmėri verėrash Franceze, Italiane dhe Spanjolle pėr njė udhėtim imagjinar degustimi nė prodhuesit mė tė famshėm tė verėrave Mesdhetare.

Vendodhja e restorantit tonė ėshtė pėrtej ideales. Ndodhemi pas kullave binjake, tė rrethuar nga njė "mur" shumėngjyrėsh lulesh, larg zhurmės sė makinave njėkohėsisht afėr institucioneve mė tė rėndėsishme qeveritare si Kryeministria, Kuvendi etj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
;Q_]E

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.