Perspekti - Evro Ashensor Makineri Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Evro Ashensor

Industritë që Evro Ashensor përfshin

Makineri

Detajet e kontaktit

info@evroashensor.com
+35544504154
+355684321111

Adresa

Autostrada Tirane Durres, Kompleksi Usluga CO, Tirane
1045 shikime

Përshkrimi

Evro Ashensor nė Shqiperi mban njė pozitė kryesore nė zhvillimin e tregut tė heqė vazhdimisht me njė pjesė tė 70% tė tregut tė njėsive e instaluar dhe 47% e vlerės sė pėrgjithshme KDDLIFT duke e bėrė njė nga kompanitė mė tė mira te ashensorve ne Shqiperi. Kompania ofron ashensore te llojeve te ndryshme dhe te nje cilesie teper te larte.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
.K\cI

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.