Perspekti - AAB University Arsim Prishtine
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

AAB University

Industritë që AAB University përfshin

Arsim

Detajet e kontaktit

info@aab-edu.net
+37745284797

Adresa

Fushe Kosove, Zona Industriale, Prishtine
860 shikime

Përshkrimi

Kolegji AAB ėshtė institucioni i parė jopublik i arsimit tė lartė nė Kosovė

Nė fillimet e tij institucioni ynė ofroi programe studimore nga fusha e Artit dhe Komunikimit Masiv duke u zgjeruar vazhdimisht me programe studimore nė fushat e tjera dhe nė kėtė mėnyrė duke u shndėrruar nė qendėr relevante akademike nė vend dhe rajon si dhe pėr tė shėrbyer si institucin model i arsimi tė lartė jo vetėm nė Kosovė por edhe nė rajon. Si institucion jopublik Kolegji AAB ofroi shembull tė mirėfilltė tė promovimit tė autonomisė institucionale dhe lirisė akademike nė mėsimdhėnie dhe kėrkim shkencor brenda institucionit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
J<]-+

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.