Perspekti - IZOPACK AUSTRIA sh.p.k. Energji Materiale Ndėrtimi Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

IZOPACK AUSTRIA sh.p.k.

Industritë që IZOPACK AUSTRIA sh.p.k. përfshin

Energji, Materiale Ndėrtimi

Detajet e kontaktit

info@izopackaustria.al
+355662063321

Adresa

Laprakė, Pėrballė Doganės, Tiranė
699 shikime

Përshkrimi

IZOPACK AUSTRIA u themelua nė vitin 2008, por fillesat e saj janė me njė eksperiencė nė Austri prej 15 vjetėsh nė fushėn e ndėrtimit dhe izolimit termik. Njė kompani e cila operon nė sektorin e ndėrtimit dhe kryesisht izolimit termik tė fasadave dhe ambjenteve tė brendėshme si dhe izolimit hidrik dhe akustik, ku ka dhėnė njė kontribut tė jashtėzakonshėm nė vendosjen e standarteve pėr sa i pėrket produkteve tė izolimit termik, hidrik dhe akustik me shėrbime profesionale.

Nė njė sektor kaq tė vėshtirė siē ėshtė ndėrtimi nė Shqipėri IZOPACK AUSTRIA ka arritur tė shndėrrohet nė njė nga kompanitė lider, duke luftuar me cilėsinė, profesionalizmin dhe korrektėsi. Kryesisht IZOPACK AUSTRIA ėshtė e fokusuar nė pėrpunimin dhe prodhimin e polisterolit, importit dhe eksport tė tij. Gjithashtu kompania ofron shumė produkte tė tjera ndėrtimi dhe izolimi tė cilat janė ekskluzivitet i kompanisė IZOPACK AUSTRIA. Tė gjitha produktet kanė cilėsi dhe standarte tė certifikuar sipas standartave europiane. Janė produkte qė i japin procesit tė izolimit termik akustik dhe hidrik komplet njė dimension tjeter.

IZOPACK AUSTRIA ėshtė njė biznes i ngritur duke dashur gjithmonė t'i japė kompanisė emrin dhe vendin qė i takon nė renditje pėrsa i pėrket cilėsisė. Kompania ka kaluar shumė stade dhe faza nė tė cilat ėshtė konsoliduar mė tepėr pėr tu bėrė njė nga kompanitė qė pėrcakton standarte nė izolime.

Nė sektorin e ndėrtimit ku pėrgjegjėsia ndaj klientit, serioziteti dhe cilėsia janė faktorė shumė tė rėndėsishėm, IZOPACK AUSTRIA ėshtė prezente dhe me njė staf tė kulafikuar nė perėndim. Shoqėria jonė do tė vazhdojė tė ofrojė produkte izolimi tė cilėsisė sė lartė dukė ju siguruar shtėpinė mė komforte qė ėndėrroni, zyrat mė tė rehatshmė qė kėrkoni. Izolim termik i cili ju kursen deri nė 40 % tė energjisė qė harxhoni.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(Y0$'

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.