Perspekti - JAL Kamping Turizėm Jale
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

JAL Kamping

Industritë që JAL Kamping përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

info@kamping.al
0694416834

Adresa

Jale
592 shikime

Përshkrimi

Ne jemi gati per t'iu freskuar dhe relaksuar prane brigjeve me te bukura te shqiperise,ne Jal aty ku rinia ndihet me mire se kudo tjeter.. ku guralecet e bardhe, zhurma e dallgeve dhe butesia e valeve ne breg ta bejne shpirtin me krahe..
Deti dhe qielli jane kufijte e vetem te pushimeve tona dhe asnje vend nuk duket me bukur ne bote se sa mjalta jone Shqiperi !!!
Ju premtojme se nė brigjet e Jalės do te kaloni ditė te gjata dhe netet me te vecanta me flirte verore..

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
4:X C

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.