Perspekti - Artifiko Events Dasma & Evente Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Artifiko Events

Industritë që Artifiko Events përfshin

Dasma & Evente

Detajet e kontaktit

artifikoevent@gmail.com
0698894444

Adresa

Ismail Qemali, Tirane
324 shikime

Përshkrimi

Produktet tona handmade ofrojnė dy kategori shėrbimesh, dhurata tė personalizuara dhe detaje tė personalizuara pėr evente tė ndryshme.

Nė sektorin e dhuratave ne kemi krijuar njė koncept tė ri duke mundėsuar personalizimin e cdo produkti qė ju dhuroni. Pėr raste te ndryshme si ditėlindje, pėrvjetore, martesa, fejesa, tė porsalindur dhe cdo rast tjetėr tė mundshem.

Nė sektorin e eventeve ne ofrojmė produkte tė cilat sherbejnė pėr dekorimin dhe festimin sipas llojit tė eventit. E vecanta e kėtyre produkteve qė pėrdoren pėr evente eshte se tė gjitha janė tė punuara me dorė dhe unike. Nuk ofrojmė produkte tė gatshme.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
F>Gg[

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.