Perspekti - Ami Event Dasma & Evente Trane, Durres, Fier
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Ami Event

Industritë që Ami Event përfshin

Dasma & Evente

Detajet e kontaktit

info@amievent.al

Adresa

Trane, Durres, Fier
312 shikime

Përshkrimi

Ėshte kompania e parė e shėrbimeve nė Shqipėri: Misioni i saj ėshtė: Ti ofrojė Kompanive dhe Individėve njė shėrbim unik nė dizenjimin e eventeve dhe menaxhimin e tyre duke kombinuar shėrbim me kualitet tė lartė dhe pėrkujdesje tė veēantė.

Kontakt:
Tirane - Pallatet Agimi
+355 66 40 00 440

Durres - Qendra BlueStar
+355 69 43 05 233

Fier - Pedonale
+355 69 40 37 777

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
,NM\^

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.