Perspekti - A la Sante Hotele & Restorante Tiranė
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

A la Sante

Industritë që A la Sante përfshin

Hotele & Restorante

Detajet e kontaktit

0698511112

Adresa

Sami Frashėri, Tiranė
856 shikime

Përshkrimi

Nė Restorantin a la Sante do tė gjeni shėrbim tė kujdesshėm, ēmime mjaft ekonomike dhe mbi tė gjitha njė ushqim tė shėndetshmėm bazuar nė tre parime kryesore: freskia e produkteve, metoda e gatimit, kombinimi i pėrbėrėsve.
Restoranti a la Sante organizon vazhdimisht ekspozita tė piktorėve dhe promovime librash, duke u bėrė kėshtu njė mbėshtetje modeste pėr artistėt shqiptarė.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
(R,_a

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.