Perspekti - Agjensia e informacionit Infoexpress Energji Materiale Ndėrtimi Pasuri tė Patundshme Shėrbime Biznesi Turizėm Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Agjensia e informacionit Infoexpress

Industritë që Agjensia e informacionit Infoexpress përfshin

Energji, Materiale Ndėrtimi, Pasuri tė Patundshme, Shėrbime Biznesi, Turizėm

Detajet e kontaktit

imobiliare@infoexpress.al
+355672763858

Adresa

prane Gjykates se Rrethit Gjygjesor, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane
1201 shikime

Përshkrimi

Qė prej themelimit nė vitin 2009 Infoexpress Imobiliare e cila operon nė fushėn e shėrbimit, koordinimit, ndėrmjetėsimit tė bizneseve tė ndryshme, pasurive tė patundėshme, nė ndėrtim, turizėm bregdetar dhe malor, energjitik, infrastrukturė, etj.
Si dhe krijon mundėsi bashkėpunimi me kompanitė vendase dhe tė huaja nė tė gjitha fushat ka punuar me pėrkushtim dhe profesionalizėm drejt shėrbimit tė klientit. Kėto janė vlerat qė vazhdojnė tė jenė ende nė qendėr tė filozofisė tonė tė biznesit.
Kompania jonė falė njohjes sė mirė tė tregut aktual si dhe tė prespektivės sė zhvillimit tė zonave tė ndryshme ėshtė njė nga hartuesit e studimit pėr pėrcaktimin e hartės sė vlerės sė ēmimit minimal fiskal tė pronėsisė.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
M/)i=

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.