Perspekti - Antaneb Travel & Tours Agjensi Turistike Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Antaneb Travel & Tours

Industritë që Antaneb Travel & Tours përfshin

Agjensi Turistike

Detajet e kontaktit

antaneb.shpk@gmail.com
0696731103

Adresa

Shkelqim Fusha, Tirane
308 shikime

Përshkrimi

Te Antaneb Travel & Tours mund tė gjeni tė gjitha pėrbėrėsit e nevojshme pėr tė organizuar sa mė mirė pushimet tuaja.
Ne kujdesemi pėr klientėt tanė para nisjes, gjatė udhėtimit dhe kthimin.
Ju ofrojm Cilėsi, Profesionalitet, Aftėsi dhe cmimet me te mira ne Treg per te Gjitha Destinacionet Jashte dhe Brenda Shqiperis.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
*=6`5

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.