Perspekti - Albanian Qatar Foundation Arsim Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albanian Qatar Foundation

Industritë që Albanian Qatar Foundation përfshin

Arsim

Detajet e kontaktit

info@aqc.al
042404000
0692086867

Adresa

Rethrrotullimi Zogu i Zi, Tirane
826 shikime

Përshkrimi

QATAR CENTER hap kurse te Gjuhes Frenge ne oraret mbazdite.Nje investim per te ardhmen tuaj garantojne cilesi ne mesimdhenie dhe punojme me cmimet me konkuruese ne treg. Secili nivel finalizohet me nje testim te pavarur te njohur nga Ministria E Mireqenies Sociale dhe E Rinise , Ministria E Arsimit dhe E Sportit.Rregjistrimi behet prane Qendres sone cdo dite.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
$WIIe

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.