Perspekti - I-Camp Turizėm Jale
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

I-Camp

Industritë që I-Camp përfshin

Turizėm

Detajet e kontaktit

+355692189406

Adresa

Jale
560 shikime

Përshkrimi

Ne nje territor teper te gjere dhe me shume situata ne brendesi te tij,
I-Camp ofron nje zone e madhe Parkingu, Staf te dedikuar, Guzhine dhe Bare teper funksionale dhe ne HIJE.
Cadra te cilat jane vene ne funksion kete vit dhe me gjithe facilitetet e nevojshme brenda.
Dushe me uje te ngrohte dhe WC te reja.
Por kto jane gjera qe pjese e madhe e kampingeve kane. I-Camp eshte nje vendodhje kulturore. Kte vit mikpret festivalin e pare Reggae ne Shqiperi: SOUTHVIBES. Ne brendesi te kampit do te jete ZONA DUB
Gjithashtu I-Camp do te karakterizohet nga nje perzgjedhje interesante Filmash dhe Muzike gjate gjithe kohes se Veres.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
?^XD

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.