Perspekti - 123.al Media & Publikime Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

123.al

Industritë që 123.al përfshin

Media & Publikime

Detajet e kontaktit

info@123.al
045605212
0662300123

Adresa

Sami Frashėri, Tirane
278 shikime

Përshkrimi

123 ėshtė njė Projekt dhe sipėrmarje qė u inagurua zyrtarisht mė 27 Tetor 2011.
Ideja e 123 ėshtė njė koncept i thjeshtė por shumė i veēantė dhe i gjerė ne influencė. E ndėrtuar thjesht dhe nė njė formė atraktive 123 ėshtė njė guidė qė tė merr pėr krahu dhe tė fton tė zbulosh qytetin tėnd por, jo vetėm. Ėshtė njėkohėsisht njė ndihmės qė tė lejon gjithashtu tė provosh eksperienca tė reja, pa u ndjerė nė faj se po harxhon shumė.
123 tė lejon tė zbulosh qytetin tėnd dhe pėrtej tij, duke tė sugjeruar eksperienca tė reja qė mund tė mos i kesh provuar mė parė.
123 mbi tė gjitha, negocion me bizneset nė qytetin tuaj (vendin tuaj), nė mėnyrė qė ju tė pėrfitoni ēmimin mė tė ulėt tė mundshėm pėr shėrbimet mė tė mira tė mundėshme.
123.al ėshtė vendi ku ju mund tė gjeni "mė te mirėn, mė tė lirėn" dhe ju jep mundėsine tė ndiheni njė ditė "Mbret". Harroni pėr pak momente fjalėt "nuk kam", "nuk jam".
Ju KENI dhe JENI me 123.

123 ALBANIA SHPK u themelua nga Laidi Ferruni dhe partnerėt e tij: Monika Spahivogli, Albiona Alhysa, Enkeleid Llanaj dhe njė staf i pazėvendesueshem i cili ben te mundur ardhjen ne jete te ketij projekti.

Duke u nisur nga motivimi per t'i ofruar publikut Shqiptar njė eksperiencė (ose me saktė njė seri eksperiencash tė reja), pėr ta motivuar tė provojė njė stil jete tė ri, pėr ta levizur nga monotonia e rutinave tė krijuara nė mėnyrė tė pavetėdijshme apo pėr tė treguar se Shqipėria nuk ėshtė e shėmtuar dhe monotone pėrkundrazi, nė Shqipėri (nė ēdo qytet) ka shumė aktivitete dhe mundėsi tė ndryshme pėr tė eksploruar.
Stafi i 123 u pėrzgjodh me kujdes dhe po zgjerohet dita ditės me objektivin e vetėm qė tė krijojė njė frymė tė re pėr Shqipėtarėt, pėr Shqipėrinė.

123 nuk do jetė thjesht njė ndėrjmetės argėtimi, adrenaline relaksi apo dhjetra emocionesh tė tjera, 123 do jetė njė katalizator social pėr gjallėrimin e qytetit (vendit) tuaj dhe jetės tuaj. Mė shumė eksperienca sociale, mė shumė miq tė rinj (a nuk ėshtė mėnyra mė e bukur pėr tė bėrė njohje tė reja kontakti me njerėz nė grumbullime sociale e eksperienca tė ndryshme).
Nga ana tjeter mė shumė pasione tė zbuluara, mė shumė mėnyra pėr tė shijuar jetėn tuaj, pėr tė ndezur njė pasion tė vjetėr apo pėr tė krijuar njė perceptim tė ri drejt mundėsive qė ju ofron vendi juaj dhe ndoshta edhe kufijtė jashte tij.

123 u krijua duke u bazuar nė infrastrukturėn e modeluar nga gjigandėt Amerikanė (Groupon dhe LivingSocial) kombinuar me fizionominė e tregut Shqiptar dhe tipologjinė e konsumatorit Shqiptar.
Njė studim i kėsaj tipologjie tepėr interesante, i parapriu krijimit tė modelit tonė.
I pėrshtatur pėr Shqiperinė, i ndėrtuar nga Shqipėtarė, 123 vjen nė treg me ambicjen pėr tė ndihmuar konsumatorėt dhe bizneset tė gjejnė njėri-tjetrin nė mėnyrėn mė tė shėndetshme tė mundshme.
Nisur nga pasioni i vetė stafit inicues pėr te patur njė stil jete sa mė aktiv dhe tė gjallė, 123 synon tė krijojė njė standart tė ri pėr anėtarėt e tij dhe pėr Shqipėrinė nė tėrėsi.
Ju ftojmė tė bėheni pjesė e ketij komuniteti tė gezuar.

123.al - Qyteti juaj mė i lirė! Qyteti juaj mė i gjallė!

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
W;Z7

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.