Perspekti - Albanian Construction Portal Kompani Ndėrtimi Pasuri tė Patundshme Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Albanian Construction Portal

Industritë që Albanian Construction Portal përfshin

Detajet e kontaktit

kontakt@acp.al
+355689096655

Adresa

Rruga e Durresit, Tirane
1504 shikime

Përshkrimi

Albanian Construction Portal u themelua nė vitin 2013 si njė nga projektet mė ambicioze me qėllim krijimin e portalit tė parė tė ndėrtimit nė Shqipėri.

Albanian Construction Portal u konkretizua pas njė studimi tė gjatė nė treg dhe nevojės pėr tė ofruar njė shėrbim tė dedikuar pėr sektorin e ndėrtimit. Ky portal vjen pėr herė tė parė nė treg, i specializuar dhe nė funksion tė kompanive qė operojnė nė sektorin e ndėrtimit dhe sektorėt e tjerė tė lidhur ngushtėsisht me tė.
ACP ėshtė njė direktori e profesionalizuar pėr bizneset shqipėtare e ato rajonale. Nėpėrmjet dinamikės dhe interativitetit nė rrjetin e shitjes, ndihmės, dhe komunikimit, portali i ndėrtimit siguron zgjidhjet mė tė fundit tė biznesit online pėr ato kompani tė cilat kėrkojnė tė promovojnė biznesin e tyre brenda dhe jashtė vendit si dhe pėr tė gjetur blerės tė rinj.

Nėpėrmjet portalit tė ndėrtimit, tė gjithė blerėsit dhe shitėsit mund tė vijnė sė bashku nė njė vend tė pėrshtatshėm , qė u mundėson atyre tė gjejnė atė qė kėrkonin dhe tė lidhin partneritet kudo dhe nė ēdo kohė.
Mijėra vizitorė navigojnė nė portal ēdo ditė nė kėrkim tė kompanive dhe produkteve qė ata kanė nevojė dhe qindra tė tė tjerė kanė renditur kompanitė e tyre dhe produktet nė direktorinė e ACP. Me pėrdoruesit nga tė gjitha trevat shqiptare, ACP ju ofron kompanive tė ndėrtimit njė mėnyrė tė pėrshtatshme pėr tė promovuar biznesin e tyre, si dhe tė lidhen me partnerėt kudo qė ata ndodhen.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
k7)I\

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.