Perspekti - Diamond Hill Hotele & Restorante Turizėm Vlore
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

Diamond Hill

Industritë që Diamond Hill përfshin

Hotele & Restorante, Turizėm

Detajet e kontaktit

info@diamond-hill.al
033403901
+355662066229

Adresa

Uji i Ftohte, Vlore
907 shikime

Përshkrimi

Kompleksi Diamond Hill eshte i vetmi Resort Turistik ne qytetin e Vlores me te tilla parametrash dhe sherbimesh.

Pishina e vetme dimerore ne Vlore, dhe nje qender relaksi e vetme ne llojin e saj, ofron per klientet qetesine dhe eksperiencen e paharrueshme.

I vetmi kend lojerash i permasave te tilla ne Vlore, ku kujdesi maksimal eshte prioritet i kujdestareve per secilin femije.

Kompleksi Diamond Hill eshte i vetmi kompleks qe ka nje hapesire parkimi prej 4000 m2 me dy kate parkim.

Ambienti eshte 24 ore i survejuar me kamera per efekt maksimal sigurie per klientet tane.

Ambienti eshte i pajisur me 2 ashensore te dedikuar per klientet e hotelit.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
)HYLO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.