Perspekti - CENTURY 21 Golden Pasuri tė Patundshme Tirane
Teksti kėkues ėshtė gabim.
Teksti kėkues ėshtė gabim. Ju lutem pėrdorni vetėm shkronja dhe numra pėr tekstin kėrkues.
Kategoritė
Komenti nuk u shtua
Komenti juaj nuk u shtua. Ju lutem kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Komenti u shtua
Komenti juaj u shtua dhe do jetė i dukshėm automatikisht.
Kompania/biznesi u dėrgua me email
Detajet e biznesit janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju.
Kompania/biznesi nuk u dėrgua me email
Detajet e biznesit nuk janė dėrguar me email tek emaili i zgjedhur nga ju. Ju lutem provojeni pėrsėri ose kontaktoni Perspekti.
Dėrgoja shoqėrisė
Ju lutem shtoni emailin tuaj dhe emailin e shoqėrisė dhe detajet e kėtij biznesi do ju dėrgohet shoqėrisė juaj nga Perspekti.
Email juaj:
Email i shoqėrisė:
Kompania/biznesi nuk mund tė dėrgohet.
Ju lutem kontrolloni emailin dhe provojeni pėrsėri. Nėse keni probleme kontaktoni Perspekti.

CENTURY 21 Golden

Industritë që CENTURY 21 Golden përfshin

Pasuri tė Patundshme

Detajet e kontaktit

042232777
+355692070052

Adresa

Bardhok Biba, Tirane
1431 shikime

Përshkrimi

CENTURY 21 Golden Estate eshte zyra e projektuar vetem per te plotesuar kerkesat tuaja. Lider I profesionalizmit per ndermjetesimin e pasurive te patundshme ne rang kombetar. Per me shume se 40 vjet ne rang global kemi ndihmuar individet dhe kompanite ne shitjen dhe blerjen e pronave banesore,komerciale dhe industriale. Ne perfaqesojme bleresit dhe shitesit,dhe kemi listuar dhe shitur prona me shume se cdo agjensi tjeter. Zyra CENTURY 21 Golden Estate ofron per ju sherbimet me cilesore , te shpejta dhe te sigurta. Me experiencen, Profesinalizmin dhe Perkushtimin e CENTURY 21 Golden Estate ju do te ndiheni tashme ne shtepine tuaj.

Kompani dhe biznese tė ngjashme


Komentet (0)

Kontrolloni emrin dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni vendodhjen dhe provojeni pėrsėri.
Kontrolloni komentin dhe provojeni pėrsėri.
Fjalėkalimi nuk ėshtė i saktė. Shkruani fjalėkalimin siē shihet nė fotografi dhe provojeni pėrsėri.
Shtoni komentin tuaj


Emri:
Vendndodhja:
Komenti:


Ju keni edhe 1000 karaktere


Shkruani fjalėn qė shikoni nė fotografi
a>^PO

Sharje dhe gjuhė agresive nuk lejohen nė Perspekti.